Školní autobus ze sídliště Flora

Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice byl přidán spoj linky 203 pro svoz žáků ze sídliště Flora - 7:21 hodin (zastávka U Kunratického lesa) do ZŠ Kunratice - 7:30 hodin. Děkujeme za pomoc naší radnici, na kterou můžete směřovat i své případné dotazy. Pomozte, prosím, i vy snížit počet aut, které denně jezdí ke škole a školce. Děkujeme. Vedení radnice MČ Praha Kunratice a vedení ZŠ Kunratice.

Podle školního řádu ZŠ Kunratice mají být žáci cca 15 minut před začátkem vyučování ve škole a nejpozději 5 minut před začátkem výuky ve třídě. Následující spoj linky 203 toto splnit neumožňuje vlivem častého zpožďování na území Jižního města i vlivem kolon, které se v Kunraticích tvoří od 7:40. Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice je na tento spoj vypravován větší (a pohodlnější) dvanáctimetrový autobus, který díky zkrácené trase jezdí prakticky bez zpoždění.
Po příjezdu do zastávky Kunratická škola jsou na přechodech již přítomni strážníci městské policie a garantují tak bezpečný přechod žáka přes hlavní ulici.

Martin Kubát, referent dopravy MČ Praha – Kunratice
tel.: +420 244 102 217; e-mail: kubat@praha-kunratice.cz

JÍZDNÍ ŘÁD

Zastávka

Čas odjezdu

PETÝRKOVA

7:19

U Kunratického lesa

7:21

Volha

7:22

Koleje Jižní Město

7:24

Na Proutcích

7:25

Šeberák

7:27

Kunratice

7:28

Kunratická škola

7:30

U Tří svatých

7:31

Zelené domky

7:33

Ústavy Akademie věd

7:34

V Lískách

7:35

IKEM

7:36

Ústav mateřství

7:37

NEMOCNICE KRČ

7:39

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 10.3.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí

Ne
16.6.
Florbal
09:00 - 17:30

Mistrovství republiky starších žákyň

Nájem - KUCHYŇKA
11:00 - 13:00

Obědy pro florbalistky - Fáčková


Po
17.6.
MAP II. - EduCoffee - IT ve výuce
15:50 - 18:30

... v ZŠ Angel. Ukážeme vám, jak můžete rychle a snadno vytvořit video z fotografií, vyzkoušíte si Speedmat a dozvíte se, jak využít iPad v hodinách tělesné výchovy. Zjistíte, jak můžete opakovat nejen přes prázdniny formou hry a plnění zábavných úkolů a rozvíjení logického myšlení. Využijte Khan Academy, zdarma odkudkoliv přístupný přes internet. Více na: http://www.mappraha12.cz/educoffee-it-ve-vyuce/


Út
18.6.


Čt
20.6.


So
22.6.
KUNRATICKÝ KOŠ
08:00 - 18:00

Turnaj 8 týmů U14

Všechny akce »